• Máte výučný list no potrebujete sa kvalifikovať aj v inom odbore?

Súkromná spojená škola EDURAM, Maurerova 55, Krompachy ponúka skrátené štúdium v externej forme v nasledujúcich odboroch:

2683 H 11 elektromechanik – silnoprúdová technika

6444 H čašník, servírka

6445 H kuchár

Štúdium je organizované pre uchádzačov, ktorí vykonali záverečnú skúšku v inom učebnom alebo študijnom odbore a pre uchádzačov o štúdium v študijných odboroch, ktorí vykonali maturitnú skúšku v inom študijnom odbore, študujú len odborné predmety.

Dĺžka štúdia :

• minimálne 1 rok
        • maximálne 2 roky

Získate :

• v 1. roku štúdia vysvedčenie o záverečnej skúške (v odbore 2683 H 11 získate osvedčenie o elektrotechnickej spôsobilosti)
        • v 2. roku štúdia výučný list, vysvedčenie o záverečnej skúške (v odbore 2683 H 11 získate osvedčenie o elektrotechnickej spôsobilosti)

Prihlášku môžete podať v 2 termínoch :

• do 31. mája 2023 – platí pre absolventov stredných škôl
        • do 31. júla 2023  – uchádzači, ktorí z opodstatnených dôvodov nestihli 1. termín podania prihlášok a ktorých neprijali na vysokú školu

Doklady potrebné na zaradenie do prijímacieho konania :

• žiadosť o prijatie na štúdium
        • prihláška na štúdium (stiahni nižšie)